Wideo – Człowiek w pustym żołądku (Ha!wangarda)

TEKST: Paweł Harlender, Zofia Godowska, Aleksandra Kanar, Zosia Kalemba, Michał Mytnik

MUZYKA: Grzegorz Tortellini

Teledysk powstał w trakcie warsztatów poprowadzonych przez Ha!rlendera w ramach festiwalu Ha!wangarda 2019.


Aleksandra Kanar – ur. w 1995 na Lubelszczyźnie. Pisze prozę, publikuje w zinach. Slamuje: kiedyś wygrała coś dużego, a od tamtego czasu już niczego nie wygrała. Debiut pod pseudonimem powstaje.

Michał Mytnik – Były członek Gangu Jakubów. Debiutował w Stonerze Polskim. Nieobecnie trudni się plądrowaniem śmietników z owoców i warzyw oraz próbą pojęcia sił Londona. Finalista 14. edycji Połowu Biura Literackiego. Malował niepewny wiersz na pewnej ścianie. Mieszka w Krakowie.

Zosia Kalemba – licealistka, fanka niebieskich cameli w miękkim opakowaniu i kurtek ortalionowych. Chciała być ziomalem, ale szlugi wypadają jej zza ucha.

Zofia Godowska (ur. 1988) – za dnia jest zwykłym pracownikiem korpo, a wieczorami zajmuje się improwizacją teatralną, pisze wiersze do szuflady i teksty piosenek dla przyjaciół. Uwielbia łyżwiarstwo figurowe, balet, piękno i symbole. Myśli o własnej marce odzieżowej, ale najpierw chce skończyć pisanie magisterki.

Grzesiu Tortellini – audiowizualny gostek w 3d, członek zarządu Satuk Gamma
instagram: toortellini
soundcloud: tortellini

Paweł Harlender – (ur. 1992) naczelne barachło magazynu „Stoner Polski”. Publikował w „Ha!arcie”, „Małym Formacie”, „Wizjach”, „Kontencie”, „Helikopterze” i „biBliotece”. Laureat Połowu 2K19. Tworzy, smaży, performuje, ogarnia temat. Recepcjonista, bańkarz, nowofazowiec. Gra w szachy. Żyje w Krakowie. Lubi spędzać czas z kotami.