Idziemy w słońce

| Opublikowano w: #7

Medytował za szkłem, bo świat tak chciał, ale teraz już koniec turnusu.
Co u mjenia, u mjenia zajebiście’ strach czwarta edycja dobiega końca
Popatrz w słońce a oślepniesz na chwilę kończy się już psychiczna noc
psychiczny rok optyczny mrok
niech upał przemocowy, niech agresywne lato
teraz kombinuj jak wynieść fazę z ośrodka kiełbasy, ocalić trochę mleka dla cielaka

To już: krytyczny moment zawalenia się konstrukcji barłogu. Czas wyjść z dormitorium bromopizzy / enter /
wkrocz w czasy nowego romana
odrzuć antyblant
nastaw samowar i siądź pod tym liściem, daje czerwcowe promieniowanie
słońce fazy szafarzem i władcą, ono budzi się, a w oczach spizganych ma całą mądrość ripitu. Żul-wizard zmarszczony to w czarne, to w żółte ciągnie na nowo po starej orbicie, a nowa się bania układa z wielu baniek w miękki kamień. Faza równa fazie: jebać grywalizację, reprezentację narodową i telefonię komórkową.

Teraz morda opal pyska, zapal znicza, zagrzej się z centrali bez filtra. Przysmal skórę i daj se pod chłodny strumień. Czas zasłać leżę z wyściółką okruszyn.

I słońce szczepionka, słońce transparent, słońce kabaret, słońce filaret, słońce chachmerent i indyferent, słońce adherent, słońce oferent. Słońce patelnie, słońce plaża w Mielnie.

Ka me ha me amon ra. Ciśniemy solejbola, co toczy błyszczące mecyje. Niech wszystkich nas poilumani.

Ilustracja: Paweł Harlender


Paulina Żebrowska – słońce i księżyc w byku. Planetą byka jest wenus, żywiołem tego znaku jest ziemia. W horoskopie urodzeniowym Żebrowskiej, wenus “siedzi w baranie”. To tak, jakby Afrodyta wpadła do Aresa na kwadrat, co tworzy gorącą mieszankę, ale nie będziemy wnikać w życie uczuciowe Pauliny; jako zodiakalny byk może mieć coś przeciwko. Jej pierwszy dom znajduje się w baranie. Faza barana akcentuje kategorię istnienia, jest kosmicznym niemowlęciem i od razu enfant terrible, szczerym, pogodnym i bezczelnym. Planetą barana jest mars, w tym przypadku w raku. Drugie ognisko księżyca, znajduje się w rybach. Księżyc czuje się tam jak ryba w wodzie. Medium coeli w koziorożcu, imum coeli w raku, czyli chyba słońce grzało właśnie na równiku.

Paweł Harlender przyszedł na świat w samo południe, w dwudziestym pierwszym stopniu wagi. Ascendent w koziorożcu może odpowiadać za samowystarczalność i konsekwencję, dzięki którym z powodzeniem Paweł dźwiga funkcję redaktora naczelnego Stonera Polskiego. Na kole kosmogramu Harlendera widać spore zagęszczenie planet w skorpionie, znaku wiązanym kinbaku shibari z kategorią eros-tanatos. W skorpionie siedzą merkury, wenus i pluton, a od osiągnięcia masy krytycznej dzielą je księżyc i mars w raku, jowisz w wadze oraz saturn w wodniku.

https://www.facebook.com/kminadesign/

https://www.instagram.com/kmina_design/