Paweł Harlender – (ur. 1992) publikował w „Ha!arcie”, „Kontencie”, „Wizjach”, „Helikopterze” i „biBliotece”. Laureat slamów poetyckich. Stały korespondent „Gazety, która Musi Się Ukazać”. Zaprzysiężony nowofazowiec i antygrechuciarz. Nieprofesjonalny bańkarz. Gra w szachy. Żyje w Krakowie. Opiekuje się kotami bliskich pod ich nieobecność.

 

 

 patryk kosenda

Patryk Kosenda - naczelny konstruktor wigwamów, przyjaciel Hagrida i mięsisty cekin. W alternatywnej (i kurewsko smutnej) rzeczywistości jest pobłażliwym synem Richarda Gere'a, który wpatruje się w ojca jak w zmurszałą tęczę. "Byłeś przekonującym irlandzkim terrorystą,tato! Zatańcz ze mną, tato!". Króliczeństwo > człowieczeństwo.

 

 

 stefa marchwiowna

Stefa Marchwiówna – czarownica, Miss AntyGrechuta 2020', najlepsza graficzka na tym poziomie reaktora komunijnego, jej dzieci mają imponujące uszy, wysyła nudeski za wegańską pizzę.

 

 

agata zu

Agata Jabłońska (ur. 1885) - autorka przyjemnych wizualnie obrazów. Temperamentalnie weganka, ale nie potrafi odrzucić serów. Lubi polifonie, stara się pozostawać w kontakcie z matką ziemią. Tworzy z miłości.

 

 

Mateusz Gorniak

Mateusz Górniak - urodzony w 1996 roku na Śląsku, żre kino w każdej postaci i od niedawna prowadzi stałą rubrykę dla zina 01gallery.

 

 

kowalski

Jan Kowalski - stonerowy robotnik abstrakcyjny