klaudia cieplucha

Klaudia Ciepłucha - ur. we Wrocławiu, próbuje żyć w Krakowie. W nocy zastanawia się, czemu nie śpi. Uprawia hip-hop studies i ogólnie takie, takie. Uważa, że najważniejszym filmem XXI wieku jest "Sausage Party". 

 

 

 pawel harlender

Paweł Harlender – (ur. 1992) publikował w „Ha!arcie”, „Kontencie”, „Wizjach”, „Helikopterze” i „biBliotece”. Laureat slamów poetyckich. Stały korespondent „Gazety, która Musi Się Ukazać”. Zaprzysiężony nowofazowiec i antygrechuciarz. Nieprofesjonalny bańkarz. Gra w szachy. Żyje w Krakowie. Opiekuje się kotami bliskich pod ich nieobecność.

 

 

 patryk kosenda

Patryk Kosenda - naczelny konstruktor wigwamów, przyjaciel Hagrida i mięsisty cekin. W alternatywnej (i kurewsko smutnej) rzeczywistości jest pobłażliwym synem Richarda Gere'a, który wpatruje się w ojca jak w zmurszałą tęczę. "Byłeś przekonującym irlandzkim terrorystą,tato! Zatańcz ze mną, tato!". Króliczeństwo > człowieczeństwo.

 

 

 stefa marchwiowna

Stefa Marchwiówna – czarownica, Miss AntyGrechuta 2020', najlepsza graficzka na tym poziomie reaktora komunijnego, jej dzieci mają imponujące uszy, wysyła nudeski za wegańską pizzę.

 

 

 filip matwiejczuk

Filip Matwiejczuk - ur. w Mrągowie, studiuje w Krakowie. Publikował w małym formacie, wizjach. (Etanol, THC, nikotyna)

 

 

 przemyslaw suchanecki

Przemysław Suchanecki (ur. 1992 w Szczecinie) - poeta, organizator. Studiuje filozofię na UJ. Publikował w różnych miejscach. Laureat projektu Połów za rok 2017. Mieszka w Krakowie.